noreply@gastrohaal.sk   +421 35 6 430 115

Udalosti

GASTRO-HAAL PODPORUJE ŠKOLSKÉ JEDÁLNE

Obedy pre všetkých žiakov základných škôl a posledných ročníkov materských škôl by mali byť zadarmo od 1. januára 2019. Toto opatrenie má byť súčasťou nového sociálneho balíčka prostredníctvom novely zákona o dotáciách. 

V minulom roku nechodilo na obedy až 119-tisíc žiakov základných škôl, pričom na druhom stupni ZŠ sa stravuje iba 50 až 60 percent žiakov. Najvyššie využívanie obedov v zariadeniach je v materských školách, kde sa stravuje 95 percent detí. Ak by sa teda zvýšil počet stravníkov, školské jedálne musia byť pripravené zvládnuť túto situáciu kapacitne zo stránky kuchynského a tiež personálneho vybavenia. Budú staršie typy kuchynských spotrebičov stíhať tento nátlak? Sú na to školské jedálne pripravené?

Ako

pravený na zvýšený počet stravníkov od 1. januára 2019

Uvariť väčšie množstvo za kratší čas ako doteraz? Máme na to skvelé riešenie !

Správne zvolené kuchynské spotrebiče dokážu výrazne ušetriť čas venovaný príprave pokrmu. Skvelým príkladom sú nato veľkokapacitné VARNÉ KOTLE, TROJRÚROVÉ PECE, KOMBINOVANÉ SPORÁKY alebo veľkokapacitné SMAŽIACE A GRILOVACIE PANVICE.

Vďačné kuchynské roboty ROBOT COUPE sú v súčasnosti absolútnou jednotkou v pomere cena-kvalita-životnosť a práve v školských jedálniach si ich nevedia vynachváliť. Urobia totiž robotu za niekoľko kuchárskych rúk a pomocníkov a to za extrémne krátky čas. 

Aby ste boli pripravení, my Vás v tom podporíme !

Ako jediný slovenský výrobca komplexných varných technológií sme sa rozhodli podporiť školské jedálne a to poskytnutím mimoriadnej zľavy na naše výrobky určené do školských jedální.

Aby boli naše kuchynské zariadenia dostupné ešte tento kalendárny rok 2018, je potrebné si ich za včasu zarezervovať, pretože sú naše výrobné kapacity v dôsledku nárastu potrieb školských jedální obmedzené. 

Vypýtajte si teraz cenovú ponuku na naše výrobky, alebo si jednoducho prezrite akciový leták či akcie mesiaca. 

Sme Vašou súčasťou už 25 rokov...

Komentáre

Používaním stránok prevádzkovateľa súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií OK