noreply@gastrohaal.sk   +421 35 6 430 115

Udalosti

Varné kotle s novým digitálnym ovládaním

Slovenský výrobca komplexných varných technológií GASTRO-HAAL neustále pracuje na tom, aby Vám priniesla najlepšie profesionálne riešenia, ktoré zaručene pomôžu vo Vašej kuchyni.

Súčasťou aktuálnych noviniek je aj inovatívne ovládanie procesu varenia novým digitálnym regulátorom, čím sa klasické ovládanie na varných kotloch mení na ešte jednoduchšie a dokonalejšie moderné digitálne ovládanie.
Nie len teda samotný vzhľad je zmenou, ale pribudli ďalšie kvalitatívne a funkčné vlastnosti, ktoré táto inovácia prináša.

Majte proces varenia pod kontrolou!

Regulátor je procesorová riadiaca jednotka, ktorá reguluje celý chod zariadenia.
Zabezpečuje nové možnosti ako:
  • predĺženie životnosti zariadenia upozornením na pravidelnú údržbu: tým, že obsluhujúci personál štandardne zanedbáva údržbu zariadenia najmä kvôli neznalosti alebo pracovnej vyťaženosti, nie je poskytnutá potrebná starostlivosť o zariadenie vo vyžadovanej a potrebnej miere. To spôsobuje, že sa prirodzene skracuje zo životnosti každého zariadenia. Nový regulátor však upozorňuje obsluhu, že je potrebné údržbu vykonať, a kým ju obsluhujúci personál nevykoná, nie je možné zariadenie ďalej používať.
  • interná diagnostika, rozpoznanie a hlásenie chyby, jednoduchý servis: Regulátor pozoruje komponenty, z ktorého je zariadenie zložené, a v prípade poruchy automaticky rozpozná chybu a signalizuje ju. Zo signalizácie servisný technik okamžite rozpozná kde je prípadný problém a dokáže ho veľmi rýchlo vyriešiť.
  • zvýšená bezpečnosť: ak počas varného procesu resp. používania varného kotla nastane v prevádzke výpadok elektriny, regulátor zabezpečí, že po opätovnom napojení na el. energiu zariadenie nespustí automaticky opätovný varný proces, a tým pádom je zvýšená bezpečnosť aj v prípade, ak by niekto zabudol zariadenie vypnúť. Jednoducho kontrolka signalizuje iba skutočnosť, že je zariadenie pod el. prúdom avšak nevarí.
  • rýchlejšia práca pri varení vďaka jednoduchšiemu ovládaniu
  • veľmi jednoduché čistenie
Nový digitálny ovládací panel s regulátorom je použiteľný ako na elektrické, tak aj na plynové varné kotle.

Komentáre

Používaním stránok prevádzkovateľa súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií OK