gastro@gastrohaal.sk   +421 35 6 430 115 (Po-Pia 07:00-15:30h)

Rólunk

budova firmy Gastro Haal s.r.o.

Spoločnosť GASTRO-HAAL, s.r.o.

Už 25 rokov sme jediným slovenským výrobcom VARNÝCH KOTLOV, ELEKTRICKÝCH PECÍ, SPORÁKOV A VARIDIEL, OHRIEVACÍCH STOLIČIEK, VÝDAJNÝCH OHRIEVACÍCH STOLOV, SMAŽIACICH PANVÍC.

Naše sídlo je na juhozápade Slovenska v Nových Zámkoch a našou hlavnou činnosťou je vlastný vývoj a výroba gastronomických technológií na tepelné spracovanie potravín pre stravovacie prevádzky.

mapa europy

Progresívna konštrukcia, účelný design, vysoko kvalitné vlastné prevedenie výrobkov, sériová a zákazková výroba...to všetko je zásluhou dlhoročných praktických skúseností našich kvalifikovaných odborných pracovníkov, pričom náš tím tvorí 40 zamestnancov z ktorých 85% pracuje už dlhé roky v našej spoločnosti a to v zložení výrobného, obchodného a ekonomického oddelenia. Za kvalitu našich výrobkov hovoria najmä stravovacie prevádzky, ktorých máme na Slovensku veľké množstvo a sú nimi reštaurácie, školské jedálne, nemocnice, ubytovacie zariadenia, závodné stravovacie zariadenia, kaviarne a rôzne iné prevádzky, ktoré majú jednu zásadnú vec spoločnú...efektívne využívajú gastronomické technológie od jediného slovenského výrobcu už 25 rokov, čím si uľahčujú a zrýchľujú každodennú prácu. Naše výrobky exportujeme aj do zahraničia do krajín ako Česká republika, Maďarsko, Veľká Británia, Holandsko, Francúzsko, Nemecko, Rumunsko, Chorvátsko, Bulharsko, Slovinsko, Srbsko, Ukrajina a Portugalsko.


dostupnosť

Dostupnosť

Naše zariadenia sú dostupné v produktovom portfóliu u väčšiny obchodných spoločností zaoberajúcich sa gastronomickými technológiami,
ale zároveň sú dostupné aj priamo u nás ako u výrobcu.


kooperácia

Spracovanie plechov na zákazku – kooperácie

Nakoľko disponujeme premennými ako strojový park, výrobná kapacita a kvalifikovaní pracovníci tak sa dokážeme popasovať s výrobou a opracovaním zložitých dielcov z nerezu ako aj nerezového nábytku a preto ponúkame služby spracovania plechu na zákazku najmä do západných krajín Európy a to na základe výkresovej dokumentácie v 3D softvéry či vzorky, pričom sa používajú technológie zvárania, brúsenia, leštenia, CNC spracovania plechov vo forme strihania, niblovania, ohraňovania, zakružovania prelisovania.


Nájdete tiež u nás

Umývačky riadu, Profesionálne čistiace prostriedky, Pizza pece, Robot Coupe, Konvektomaty, Profesionálnu gastrotechniku, Stolové zariadenia, Príprava (mixéry, roboty, rezačky), Chladiace programy, Kuchynský a barový inventár, Catering / Výdaj, Skladovanie


prezentácie

Prezentácie a varenie

Čoskoro budeme organizovať prezentácie našich zariadení formou prípravy pokrmov profesionálnymi kuchármi a technológmi. Takéto workshopy sú organizované pre stravovacie prevádzky, ktoré sú zastúpené riaditeľmi škôl, vedúcimi školských jedální, majiteľmi reštaurácií, riaditeľmi nemocníc alebo prevádzkarov ubytovacích zariadení. Chceli by sme sa popritom zamerať na zdravé stravovanie, a poskytnúť odborné poradenstvo ako efektívne využívať suroviny najmä v školských jedálňach – lacno, zdravo a moderne.


Akcie na výrobky

Dostupné na našej webstránke obmieňané v mesačných intervaloch.


Prvoradý je zákazník

Našou filozofiou prístupu k zákazníkom je, aby sme tu boli vždy pre nich a pripravení promptne zodpovedať ich otázky a požiadavky a to v plnom rozsahu. Zároveň neustále sledujeme požiadavky trhu, trendy a prispôsobujeme tomu technické, účelové a kvalitatívne vlastnosti našich zariadení, čo potvrdzuje aj certifikácia riadenia kvality podľa ISO9001:2000, certifikácie podľa najaktuálnejších EU smerníc a tiež ocenenia našich výrobkov ako Grand Prix Gastra udelené Výstaviskom Agrokomplex v Nitre
a Prezídiom nadácie Slovak Gold.

Táto webstránka používa súbory cookies

na zaistenie funkčnosti webu a na personalizáciu obsahu našich webových stránok.
Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a s poskytnutím informácií o správaní na webe našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie, analýzy a cielenej reklamy.