gastro@gastrohaal.sk   +421 35 6 430 115 (Po-Pia 07:00-15:30h)

Kariéra

obchodny manazer

Hľadáme nového kolegu na pozíciu:Koordinátor predaja a servisu

Rozklikni si popis pracovnej pozície tu:  

Životopis nám môžeš zaslať na[javascript protected email address]

Ak Vás zaujali iné - napr. nižšie uvedené pracovné pozície, 
neváhajte a taktiež nám pošlite svoj životopis:

Montážny pracovník:  
Operátor výroby / obsluha vysekávacieho stroja TRUMPF 3000R:  
Operátor výroby / obsluha ohýbacieho stroja TruBend 3100:  
Servisný technik:  

Práca v GASTRO-HAAL, s.r.o.

NÁŠ TÍM TVORÍ 40 ZAMESTNANCOV

ODDELENIE VÝROBY, KONŠTRUKCIE A KVALITY: Progresívna konštrukcia, účelný design, vysoko kvalitné vlastné prevedenie výrobkov, sériová a zákazková výroba...to všetko je zásluhou dlhoročných praktických skúseností našich kvalifikovaných odborných pracovníkov v samotnej výrobe, ktorej hlavné zloženie tvorí manažér výroby, technickí vedúci, konštruktéri a programátori, zvárači a montážni pracovníci. Každé zariadenie prejde servisnou inštaláciou a osadením u zákazníka pod dohľadom našich servisných technikov.

PRACOVNÁ PRÍLEŽITOSŤ - V prípade potenciálneho záujmu uchádzačov o pracovné miesto sme ochotní vytvoriť voľné pracovné miesta pre vyššie popísané pracovné pozície.

OBCHODNÉ ODDELENIE: Na čele je konateľ spoločnosti pán Ondrej Hanko ml. ako riaditeľ obchodného oddelenia, ktoré tvoria obchodný manažéri s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí dobre poznajú problematiku zariadenia profesionálnych kuchýň z pohľadu zákazníka a preto sú kedykoľvek k dispozícii pre akékoľvek otázky a požiadavky, najradšej sa však so zákazníkmi stretávajú osobne aby im navrhli riešenia na efektívne využitie našich zariadení v profesionálnych kuchyniach. O podporu predaja sa stará marketingový manažér, aby boli zákazníci vždy informovaní o aktuálnom dianí v oblasti našich výrobkov, firmy a noviniek a aby mali tiež možnosť využiť výhodné sezónne akcie v podobe zliav.

EKONOMICKÉ A PERSONÁLNE ODDELENIE je podopreté dvoma dôležitými piliermi v obsadení ekonómky a vedúcej personálneho oddelenia a podporujú samotné fungovanie našej spoločnosti ako aj starostlivosť o zamestnancov.


Táto webstránka používa súbory cookies

na zaistenie funkčnosti webu a na personalizáciu obsahu našich webových stránok.
Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a s poskytnutím informácií o správaní na webe našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie, analýzy a cielenej reklamy.