gastro@gastrohaal.sk   +421 35 6 430 115 (Po-Pia 07:00-15:30h)

O nás

Spoločnosť GASTRO-HAAL, s.r.o.

Už 30 rokov vyrábame VARNÉ KOTLY, VÝKLOPNÉ SMAŽIACE PANVICE, ELEKTRICKÉ PECE, SPORÁKY A VARIDLÁ, OHRIEVACIE STOLIČKY A ŠKRABKY ZEMIAKOV.

Naše sídlo je na juhozápade Slovenska v Nových Zámkoch a našou hlavnou činnosťou je vlastný vývoj a výroba gastronomických technológií na tepelné spracovanie potravín pre stravovacie prevádzky.

Od r. 2020 vyrábame aj inovatívne dávkovače dezinfekcie na ruky DEZINFLEX, ktoré sú mimoriadne odolné, úsporné s dlhou životnosťou a sú odporúčané mnohými zdravotníkmi a rôznymi prevádzkami.

dostupnosť

Aké majú vlastnosti naše spotrebiče? 

Sú veľkokapacitné, výkonné, rýchle, jednoducho sa používajú a vďaka pevnej a odolnej konštrukcii a tiež komponentom slúžia v kuchyniach dlhé roky. 
Za vítané vlastnosti považujeme aj to, že sú úsporné, výkonné a bezpečné. Náhradné diely držíme na sklade minimálne 10 rokov a stovky autorizovaných servisných technikov dokáže vykonávať inštaláciu, údržbu a opravu našich spotrebičov aj vďaka tomu, že sú u nás pravidelne zaškolení.  
Pri vývoji a výrobe našich výrobkov kladieme veľký dôraz na bezpečnosť pre obsluhujúci personál, preto na našich spotrebičoch nenájdete žiadne ostré hrany, ochranu proti vode zabezpečujeme aj perfektnou izoláciou elektroinštalácie, a ďalšími rôznymi systémami. 
Aktuálne pracujeme na vývoji úplne nových špičkových a moderných varných technológií, ktoré uvedieme na trh koncom roka! Kuchári sa majú na čo tešiť :) mapa europy

Dostupnosť

Slovensko
Naše gastro zariadenia sú dostupné v produktovom portfóliu u väčšiny obchodných spoločností, ktoré predávajú tovar do stravovacích prevádzok.  V prípade, že neviete, na koho sa obrátiť, kontaktujte nás, a my Vám vyberieme lokálneho spoľahlivého distribútora. 
V okolí Nových Zámkov Vás rád obslúži aj náš vlastný obchodný tím. 
 +421 35 6 430 115  [javascript protected email address]

Česko, Maďarsko a ďalšie krajiny

Naše výrobky vyvážame aj do zahraničia do krajín ako Česká republika, Maďarsko, Rumunsko, Chorvátsko, Bulharsko, Slovinsko, Srbsko, Ukrajina, Portugalsko, Veľká Británia, Holandsko, Francúzsko a Nemecko, kde sú dostupné v lokálnych predajniach. 


kooperácia

Spracovanie nerezového materiálu na zákazku – kooperácie

Náš strojový park a kvalifikovaní pracovníci sa dokážu popasovať s výrobou a opracovaním zložitých dielcov z nerezu ako aj nerezového nábytku, a preto ponúkame služby spracovania plechu na zákazku najmä do západných krajín Európy a to na základe výkresovej dokumentácie v 3D softvéry či vzorky, pričom sa používajú technológie zvárania, brúsenia, leštenia, CNC spracovania plechov vo forme strihania, niblovania, ohraňovania, zakružovania prelisovania.


U nás najdete aj špičkový doplnkový tovar

Umývačky riadu, Profesionálne čistiace prostriedky, Konvektomaty, Krájače a strúhače, Pizza pece,  a ďalšiu profesionálnu gastrotechniku.


Vzdelávanie v našom Štúdiu formou prezentácií a varení 

Naše štúdio slúži na podporu všetkých stravovacích prevádzok. Na podujatiach sa môžete inšpirovať modernými jedlami, postupmi a môžete lepšie spoznať naše spotrebiče.
Vzdelávacie programi sú vykonávané odborníkmi a profesionálnymi kuchármi. 

"To sú tie veci, ktoré sa do našich školských jedální musia dostať, aby sme vedeli s touto dobou kráčať" zhodnotila pani Edita Horváthová, vedúca ŠJ ZŠ, Komárno. 


Prejdite na naše produkty

Pozrite si naše produkty v e-shope.


Prvoradý je zákazník

Našou filozofiou prístupu k zákazníkom je, aby sme tu boli vždy pre nich a pripravení promptne zodpovedať ich otázky a požiadavky a to v plnom rozsahu. Zároveň neustále sledujeme požiadavky trhu, trendy a prispôsobujeme tomu technické, účelové a kvalitatívne vlastnosti našich zariadení, čo potvrdzuje aj certifikácia riadenia kvality podľa ISO9001:2000, certifikácie podľa najaktuálnejších EU smerníc a tiež ocenenia našich výrobkov ako Grand Prix Gastra udelené Výstaviskom Agrokomplex v Nitre
a Prezídiom nadácie Slovak Gold.

Táto webstránka používa súbory cookies

na zaistenie funkčnosti webu a na personalizáciu obsahu našich webových stránok.
Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a s poskytnutím informácií o správaní na webe našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie, analýzy a cielenej reklamy.