gastro@gastrohaal.sk   +421 35 6 430 115 (Po-Pia 07:00-15:30h)

O nás

Spoločnosť GASTRO-HAAL, s.r.o.

Už 28 rokov sme jediným slovenským výrobcom VARNÝCH KOTLOV, ELEKTRICKÝCH PECÍ, SPORÁKOV A VARIDIEL, OHRIEVACÍCH STOLIČIEK, VÝDAJNÝCH OHRIEVACÍCH STOLOV, SMAŽIACICH PANVÍC.

Naše sídlo je na juhozápade Slovenska v Nových Zámkoch a našou hlavnou činnosťou je vlastný vývoj a výroba gastronomických technológií na tepelné spracovanie potravín pre stravovacie prevádzky.

Od r. 2020 vyrábame inovatívne dávkovače dezinfekcie na ruky DEZINFLEX, ktoré sú mimoriadne odolné, úsporné s dlhou životnosťou a sú odporúčané mnohými zdravotníkmi a rôznymi prevádzkami.

mapa europy

Progresívna konštrukcia, účelný design, vysoko kvalitné vlastné prevedenie výrobkov, sériová a zákazková výroba...to všetko je zásluhou dlhoročných praktických skúseností našich kvalifikovaných odborných pracovníkov, pričom náš tím tvorí 40 zamestnancov z ktorých 85% pracuje už dlhé roky v našej spoločnosti a to v zložení výrobného, obchodného a ekonomického oddelenia. Za kvalitu našich výrobkov hovoria najmä stravovacie prevádzky, ktorých máme na Slovensku veľké množstvo a sú nimi reštaurácie, školské jedálne, nemocnice, ubytovacie zariadenia, závodné stravovacie zariadenia, kaviarne a rôzne iné prevádzky, ktoré majú jednu zásadnú vec spoločnú...efektívne využívajú gastronomické technológie od jediného slovenského výrobcu už 25 rokov, čím si uľahčujú a zrýchľujú každodennú prácu. Naše výrobky exportujeme aj do zahraničia do krajín ako Česká republika, Maďarsko, Veľká Británia, Holandsko, Francúzsko, Nemecko, Rumunsko, Chorvátsko, Bulharsko, Slovinsko, Srbsko, Ukrajina a Portugalsko.


dostupnosť

Dostupnosť

Naše zariadenia sú dostupné v produktovom portfóliu u väčšiny obchodných spoločností zaoberajúcich sa gastronomickými technológiami,
ale zároveň sú dostupné aj priamo u nás ako u výrobcu.


kooperácia

Spracovanie nerezového materiálu na zákazku – kooperácie

Nakoľko disponujeme premennými ako strojový park, výrobná kapacita a kvalifikovaní pracovníci tak sa dokážeme popasovať s výrobou a opracovaním zložitých dielcov z nerezu ako aj nerezového nábytku a preto ponúkame služby spracovania plechu na zákazku najmä do západných krajín Európy a to na základe výkresovej dokumentácie v 3D softvéry či vzorky, pričom sa používajú technológie zvárania, brúsenia, leštenia, CNC spracovania plechov vo forme strihania, niblovania, ohraňovania, zakružovania prelisovania.


Nájdete tiež u nás mnohé gastro zariadenia

Umývačky riadu, Profesionálne čistiace prostriedky, Pizza pece, Robot Coupe, Konvektomaty, Profesionálnu gastrotechniku, Stolové zariadenia, Príprava (mixéry, roboty, rezačky), Chladiace programy, Kuchynský a barový inventár, Catering / Výdaj, Skladovanie


Prezentácie a varenie

V r. 2020 sme vybudovali nové Štúdio varenia a vzdelávania, v ktoré slúži na podporu všetkých stravovacích prevádzok. Vzdelávací program Efektívne fungovanie profesionálnej kuchyne prináša mnoho skúseností a inšpirácií, aby sa Vašej prevádzke darilo lepšie. Vzdelávacie programi sú vykonávané odborníkmi a profesionálnymi kuchármi. 

"To sú tie veci, ktoré sa do našich školských jedální musia dostať, aby sme vedeli s touto dobou kráčať" zhodnotila pani Edita Horváthová, vedúca ŠJ ZŠ, Komárno. Prvoradý je zákazník

Našou filozofiou prístupu k zákazníkom je, aby sme tu boli vždy pre nich a pripravení promptne zodpovedať ich otázky a požiadavky a to v plnom rozsahu. Zároveň neustále sledujeme požiadavky trhu, trendy a prispôsobujeme tomu technické, účelové a kvalitatívne vlastnosti našich zariadení, čo potvrdzuje aj certifikácia riadenia kvality podľa ISO9001:2000, certifikácie podľa najaktuálnejších EU smerníc a tiež ocenenia našich výrobkov ako Grand Prix Gastra udelené Výstaviskom Agrokomplex v Nitre
a Prezídiom nadácie Slovak Gold.

Táto webstránka používa súbory cookies

na zaistenie funkčnosti webu a na personalizáciu obsahu našich webových stránok.
Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a s poskytnutím informácií o správaní na webe našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie, analýzy a cielenej reklamy.