gastro@gastrohaal.sk   +421 35 6 430 115 (Po-Pia 07:00-15:30h)

BLOG

Výstava Danubius Gastro 2019

Ďakujeme všetkým, ktorí prišli navštíviť náš stánok Gastro-Haal, sro na výstave Danubius Gastro! Veríme, že máte skvelé zážitky, a že ste si zobrali kvalitné a nápomocné rady do Vašej kuchyne  
Špeciálne ďakujeme Jarka Maňáková Kreškóciová z OZ Malý šéfkuchár bez čapice bez čapice, s ktorou sme dokázali poukázať na zdravý životný štýl detí, ďalej Dankovi Cmarkovi Chuť Řecka / Chuť Grécka , ktorého exkluzívne a originálne grécke potraviny ste tiež mali možnosť ochutnať spolu s dobrotami od nášho šéfkuchára Rasťa Púčka. 
V neposlednom rade ďakujeme aj všetkým pomocníkom, ktorí pomohli zrealizovať náš stánok v takej skvelej podobe, ako ste ho mali možnosť zažiť a tiež všetkým školám ako napr. Základná Škola Hradná a Regionálne edukačno - sociálne centrum Nové Zámky, boli ste skvelí! 
Tešíme sa na ďalšie skvelé aktivity, ktoré pre vás chystáme už čoskoro! 

Napíšte nám


* Povinné údaje

Komentáre

Táto webstránka používa súbory cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.
Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.
Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.

Viac informácií Odmietnúť Povoliť výber Povoliť všetko